Informace pro cizí strávníky

Stravování pro cizí strávníky

Rádi bychom Vás informovali o možnosti stravování cizích strávníků v naší jídelně .  Obědy je možné objednávat  kanceláři ŠJ,  v době výdeje pro cizí strávníky. /10.45 – 11.15/ Cena oběda je 63,– Kč. Jedná se o školní stravování. Oběd se skládá z polévky, hlavního jídla,  popř. salátu, dezertu nebo ovoce a je připravován dle norem pro školní stravování- při přípravě se musí dodržovat pestrost jídelníčku, spotřební koš a také finanční limit na nákup potravin. Lze jej odnést domů v přinesených nádobách / dvoje označené nádoby na výměnu/. Obědy se platí v hotovosti v kanceláři školní jídelny vždy poslední týden v měsíci na měsíc následující. Strávník si rovněž musí zakoupit stravovací čip, který slouží pro výdej oběda – cena 20,– Kč.

Jídelní lístek je vyvěšen na nástěnce ve školní jídelně, na stránkách ZŠ a dále na www.strava.cz – heslo obdrží strávník při první platbě v kanceláři ŠJ.

Při objednání stravy je standartně nastaven oběd č.1.  Změna na oběd č. 2 je možná na stránkách www.strava.cz – bližší informace poskytne vedoucí školní jídelny.

Přihlásit a odhlásit oběd je možné pouze 24 hodin předem – osobně v kanc. ŠJ nebo na tel. č. 312 591 145,mob. 702 091443 a na stránkách www.strava.cz.

Na uvedených tel. číslech Vám rádi poskytneme další informace!

Těšíme se na Vás!!!

Simona Němcová a kolektiv ŠJ ZŠ Zlonice

Comments are closed.