Aktualizace mimořádných opatření

Vážení rodiče, milí žáci,
s ohledem na níže uvedené zdroje a po telefonickém potvrzení opatření na MŠMT se od zítřka, tedy 10. 9. nařizuje nošení roušek (šátků, respirátorů, ústenek apod.) ve SPOLEČNÝCH prostorách školy (chodby, šatny, WC apod.). Opatření se nevztahuje na vyučovací hodiny.

Plaga: Roušky budou povinné ve škole všude mimo třídy

Prymula: Nové nařízení bude platit od půlnoci, sepisujeme výjimky

„My jsme na tom s premiérem ráno seděli, takže skutečně to (nové nařízení) vyjde. Bude to platit od půlnoci, tedy od zítřka. A to faktické sdělení je jednoduché – roušky ve všech vnitřních prostorách po celé republice,“ uvedl pro Seznam Zprávy Roman Prymula, který je součástí Centrálního řídícího týmu Chytré karantény.

Jak dodal, v těchto chvílích se nařízení ladí a sepisuje. „Řeší se otázka těch různých výjimek – například věková kategorie a kdo by to nemusel nosit povinně,“ vysvětlil Prymula.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-cesku-pribylo-rekordnich-1164-potvrzenych-pripadu-covidu-za-den-118992#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=bVnpoh0epxE-202009090959&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.