Vánoce ve školní družině

Celý prosinec jsme se v družině věnovali Vánocům. Povídali jsme si o vánočních zvycích, psali dopis Ježíškovi, zpívali vánoční koledy a zdobili si třídy. Nezapomněli jsme ani na pomoc druhým – vyráběli jsme přáníčka pro Ježíškova vnoučata a vytvořili sbírku na pomoc psům ve spolku OS Buldočí naděje. Nechyběla ani pořádná zábava. Pro děti byla připravena vánoční diskotéka, kterou jsme si všichni užili. A nakonec přišlo to, co jsme všichni dlouho očekávali – do družiny přišel Ježíšek. Společně jsme se vydali ke stromečku, pod kterým už na nás čekaly dárky. Zazpívali jsme vánoční koledy, poděkovali Ježíškovi a vrhli se na rozbalování. Dostali jsme spoustu nových her a stavebnic, které se dětem moc líbily.

Tímto bych také ráda za celý tým školní družiny všem popřála hodně úspěchů, splněných přání a lásky v novém roce 2019.

Dana Šímová