Archa Noemova – Obratní obratlovci

  V rámci projektu „Pokusné ověřování: Vzdělávací programy paměťových institucí do škol“ se tentokrát vydali na cestu žáci osmé třídy, kteří tak mohli zdarma navštívit Novou budovu Národního muzea. Lektorovaný program, který jsme využili, se jmenoval „Archa Noemova – Obratní obratlovci“. Nadšená paní lektorka měla trpělivost a ochotně zodpovídala všechny dotazy k původu jedinců, měla pro nás připravené pracovní listy a vyslechla si pak i naše prezentace nalezených výsledků. Po návštěvě Národního muzea zbyl ještě čas na prohlídku Muzea voskových figurín v Celetné ulici. Nadšení a fotografování nebralo konce ani po následném přesunu na Staroměstské náměstí, kde se nacházel obrovský vánoční strom. Výlet se všem líbil a jistě navodil i patřičnou předvánoční atmosféru.

Ing. Hana Voříšková

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.