Šesťáci a „třídeňák“

IMG_8704IMG_8686Náš závěrečný výlet proběhl na začátku června a moc jsme si ho všichni užili. Byli jsme ubytováni v kempu Červená stráň poblíž Mšece, kde jsme se i stravovali a užívali si společných kolektivních her, které z nás udělaly prima třídní partu. Každý den náš čekalo něco zajímavého. Nejprve cesta do Lán, tam jsme si prohlédli místo posledního odpočinku našeho prezidenta, pana Masaryka, druhý den pak cesta na rybník Bucek. Návrat do kempu proběhl formou soutěže, takže si někteří horlivci ani nevšimli, kolik kilometrů jsme museli ujít pěšky. Teprve v táboře jsme se začali divit, proč nás ty nohy tolik bolí?! Poslední den proběhl poklidně, hry s míčem, balení, úklid a cesta domů. Ani se nám odjíždět nechtělo, už proto, že na nás ve škole čekaly závěrečné písemky. Ach jo.

Žáci VI. ročníku

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.