Školní parlament

Od 8. listopadu letošního školního roku opět oficiálně pracuje žákovský parlament, na který dohlíží paní učitelka Štěpánka Bauerová. Parlament se schází jednou měsíčně a jsou do něj zapojeny děti od 3. do 9. třídy.
Na prvním sezení jsme naplánovali akce, které se uskuteční do konce roku 2022. Jednou z nich je vánoční turnaj pro 2 stupeň, na který se už všichni těší. Spolupracovat chceme i na tradiční vánoční pohádce, ta se odehraje 18. prosince v sále školy. Žákovský parlament také s vedením školy domluvil, že od 1. prosince bude zahájeno pouštění písniček školním rozhlasem, a to každý pátek o velkou přestávku. Je to teprve začátek, ale už teď je vidět, že se máme na co těšit!

Klára Sodomková, člen parlamentu

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.