Výběrové řízení

Základní škola Zlonice, okres Kladno přijme kvalifikovaného/kvalifikovanou učitele/učitelku pro 1. stupeň a pro 2. stupeň s aprobací ČJ, M, FY, AJ, Z, PŘ, TV (v jakékoli kombinaci) s možností plného či částečného úvazku. Požadujeme splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka vyplývající z § 3 zákona č. 563/2004 SB., o pedagogických pracovnících. Pracovní poměr na dobu určitou s nástupem dle dohody a možností prodloužení na dobu neurčitou.
Základní škola Zlonice, okres Kladno přijme vyučenou/vyučeného kuchařku/kuchaře pro školní jídelnu. Praxe v oboru a v obdobném provozu výhodu nikoliv podmínkou. Pracovní poměr na dobu určitou s nástupem dle dohody s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Životopis zašlete na e-mail jtuma@zszlonic.cz. Pro doplňující informace a dotazy kontaktujte vedení školy na telefonním čísle 312 591 108.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.