Rozloučení s deváťáky

K závěru školního roku každoročně patří slavnostní předání výročních vysvědčení žákům devátých ročníků. Letos školu opustilo 45 deváťáků, kteří nám, pedagogům, opravdu přirostli k srdci. A z jejich závěrečného projevu bylo vidět, že i oni se s mnohými učiteli loučí neradi. Obě deváté třídy si velmi pečlivě připravily závěrečný program, kde nechyběl nástup absolventů, proslov s poděkováním rodičům a učitelům, prezentace fotek od první do deváté třídy, šerpování či rozloučení se s třídními učiteli. Velký potlesk sklidila Barbora Balogová, která pro svou třídu složila, otextovala, hudebně doprovodila a nazpívala vzpomínkovou písničku. K žákům tradičně promluvil i pan starosta Imbr a ředitel školy pan Tůma, Komise pro mládež a seniory městyse Zlonice předala absolventům drobné dárky a květinu. Vše bylo zaznamenáno a stvrzeno podpisy do zlonické kroniky.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.