Benecko 2017

BENECKO 2017

Benecko 2018

Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Unable to access /data/www/zszlonice.cz/www.zszlonice.cz/wp-content/uploads/gallery-ecommerce/thumb/IMG_20180120_151529.jpg in /data/www/zszlonice.cz/www.zszlonice.cz/wp-content/plugins/gallery-ecommerce/frontend/views/BWGEViewAlbum_compact_preview.php on line 1003

Warning: getimagesize(/data/www/zszlonice.cz/www.zszlonice.cz/wp-content/uploads/gallery-ecommerce/thumb/IMG_20180120_151529.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /data/www/zszlonice.cz/www.zszlonice.cz/wp-content/plugins/gallery-ecommerce/frontend/views/BWGEViewAlbum_compact_preview.php on line 1003

Warning: Division by zero in /data/www/zszlonice.cz/www.zszlonice.cz/wp-content/plugins/gallery-ecommerce/frontend/views/BWGEViewAlbum_compact_preview.php on line 1004
Benecko2018_sobota 20. 1. Benecko2018_sobota 20. 1. Benecko2018_neděle 21. 1. Benecko2018_neděle 21. 1. Benecko2018_pondělí 22. 1. Benecko2018_pondělí 22. 1. Benecko2018_úterý 23. 1. Benecko2018_úterý 23. 1. Benecko2018_středa 24. 1. Benecko2018_středa 24. 1. Benecko2018_čtvrtek 25. 1. Benecko2018_čtvrtek 25. 1. Benecko2018_pátek 26. 1. Benecko2018_pátek 26. 1.

Sobota 28. 1. 2017

Vážení rodiče, horští kamarádi, přátelé, milovníci hor,

zdravíme vás po roce opět z Benecka. Čas letí jako voda – první den je za námi. Přenosit vše z autobusu do chaty a vybalit, jsme zvládli bez problémů. Jen jsme tak trošičku zapomněli jednu helmu, ale díky pohotové reakci našich instruktorů byla katastrofa zažehnána. Není nad to, když všichni táhnou za jeden provaz, pak jde vše jak po másle. Večer na Sluneční boudě tradičně zavlála zlonická vlajka, aby každý věděl, že jsme opět zde. Tu čest umístit ji na správné místo má vždy nejmladší účastník kurzu. A kdopak to je letos? Linda Jakubíčková. Hned první den musíme konstatovat, že letos jsme opravdu silný lyžařský ročník. Ač někteří dnes stáli na lyžích poprvé, všichni jsme již zvládli sjet první benecký kopec … JESEN. Zkrátka zloničtí sportovci jsou zloničtí sportovci. Sněhu máme dostatek, mrazivé počasí mu nedovolí roztát, takže hurááá na svah.

Horám třikrát zdar, zdar, zdar!!!

Neděle 29. 1. 2017

Milí rodiče, drazí přátelé, lyžařský kurz se rozjel naplno. Cvičíme a trénujeme, abychom byli zase o kousek lepší. Při večerním promítání zjišťujeme, že instruktoři mají pravdu, když nám říkají : „pokrč kolena … kam koukáš … tlač na levou, když jedeš doprava … nemáchej hůlkami … ramena dolů … atd.“ Ale přesto nás velmi chválí. Letošní rok jsou zde opravdu jen dobří lyžaři. I ti, co na lyžích stojí poprvé, už vesele brousí svah. Počasí nám dnes přálo, a proto jsme si mohli užívat slunečních paprsků a kochat se pohledem z našich krásných hor. Tak hurá do dalších horských dobrodružství!

Video z neděle

Pondělí 30. 1. 2017

Milovníci lyžařských sportů, počasí nám zatím přeje a my zažíváme nádherné slunečné dny. V takovém počasí se to trénuje … za chvíli z nás budou mistři. Další den už je na nás opět znát. Pod vedením zdatných instruktorů se neustále zlepšujeme. Však to můžete vidět v našem videu. Neděste se, že by kameraman trpěl parkinosonovou nemocí, pouze se učí pracovat s kamerou na helmě. Zkrátka se někdy trochu třeseme, ale není to strachy. Další den nás čeká běžecký výcvik, to si zase užijeme srandy, protože na běžkách jsou přece nejveselejší pády :D. Držte nám též palce při běžeckých závodech. Zde se začíná rozhodovat, kdo bude Horal roku 2017. Horám ZDAR!

Video z pondělí

Úterý 31. 1. 2017

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

máme za sebou běžecký výcvik včetně závodu v běhu na lyžích. Instruktoři již znají vítěze, ale my se je dozvíme až v pátek při celkovém vyhlášení. Důležité je, že i když to bylo náročné, užili jsme si mnoho legrace. Však to uvidíte ve videu. Odpoledne jsme neporušili tradici a šli na pěší výlet na Žalý. Výhled sice nebyl ideální, ale přesto to byla hezká procházka. Zítra nás čeká celý den na lyžích a snowboardech, tak si musím pořádně odpočinout a nabrati sílu. Horám zdar!

Video z úterý

Středa 1. 2. 2017

Vážení milovníci lyžařského sportu,

je za námi polovina kurzu, zbývají 2 dny lyžování a je to na nás znát. Vylepšujeme svůj styl jak se dá. Musíme se přiznat, že celodenní lyžování a ještě k tomu noční, bylo náročné, a proto nemáme moc fotografií, ale spíše videí. Instruktoři zahájili individuální výcvik. Využívají novou sportovní kameru, takže dobře vidíme, co můžeme vylepšovat. Jinak si to užíváme a těšíme se z našich hor, i když počasí už není sluníčkové, ale správně horské. Tak hurá na snídani, a pak na svah!

Video ze středy

Čtvrtek 2. 2. 2017

Vážení rodiče, kurz se mílovými kroky blíží k závěru. Předposlední den na lyžích je již minulostí. Zdokonalujeme styl, ale jak instruktoři říkají, jde již o detaily. Letos jsme opravdu silná parta. O to zajímavější bude páteční slalom. Všichni touží po vítězství, ale nejdůležitější je zúčastnit se a bezpečně dojet. Tak nám všem držte palce. Počasí nám ukazuje, co jsou to hory. Ráno slunce, pak mraky, na závěr déšť. Ale zvládli jsme i noční lyžování. To už nám počasí zase přálo. Domů se netěšíme, na horách je prostě krásně. A proto … HORÁM ZDAR!

Video ze čtvrtka

Pátek 3. 2. 2017

Vážení přátelé, rodiče, lyžaři, milovníci hor, je dobojováno. Putovní pohár zná svého nového majitele. Horalem roku 2017 je Tereza Bauerová ze 7. třídy. Porazila i starší kamarády, kteří jsou letos na lyžařském kurzu naposledy. Moc Terezce gratulujeme. Samozřejmě máme i další vítěze a dekorované lyžaře. Ve sjezdu se na prvním místě umístila Johana Drábová a Miroslav Štrumpfa. V běhu na lyžích se na prvním místě umístili Tereza Bauerová a Filip Kaiser. No a na fotografiích vidíte i další oceněné na druhých a třetích místech. Všem samozřejmě jejich úspěch přejeme a moc jim gratulujeme. Poslední den jsme si moc užili nejen při závodech a na sjezdovce, ale také na snowtubingu. Zítra už nás čeká pouze příjezd domů. Silnice jsou skoro holé a sjízdné. Tak nás očekávejte přibližně mezi 12-13h. Včas se ozveme. Benecku třikrát ZDAR, ZDAR, ZDAR!!!

Video z pátku

Comments are closed.