Poslední týden na základce

Devět let uteklo jako voda a pro nás deváťáky nastal náš poslední týden na základní škole.  Společné loučení začalo již v úterý večer. Sešli jsme se ve škole, dali si oblíbenou pizzu, zahráli různé hry a s „nelibostí“  ulehli do svých spacáků.  Ráno po snídani jsme nastoupili do autobusu a jeli zdolat Slánskou horu.

V pátek nastal den D. Místo sluníčka se spustil vydatný déšť. Naše slavnostní rozloučení jsme museli narychlo přesunout z nového atletického hřiště do sálu školy.  Ale vše jsme zvládli a náležitě si to užili.

Chlapci v oblecích, děvčata v krásných šatech, nechybělo samozřejmě  ani šerpování, kytičky a dárky pro paní učitelky i pana učitele,  klavírní vystoupení spolužaček Hely a Simči a závěrečné focení s posledním vysvědčením :).
A nyní již vzhůru za novými spolužáky, novými učiteli a novými zážitky.

Další fotografie najdete zde: https://www.rajce.net/a17336786

 

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.