UČITEL/KA 1. STUPEŇ, 2. STUPEŇ

Základní škola Zlonice, okres Kladno přijme učitele/učitelku pro 1. stupeň a pro 2. stupeň s aprobací nejlépe M, CH, AJ, TV (v jakékoli kombinaci). Předpokládáme splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka vyplývající z § 3 zákona č. 563/2004 SB., o pedagogických pracovnících. V případě nezájmu ze strany kvalifikovaných či aprobovaných je možné přijmout na dobu určitou i zájemce bez potřebné kvalifikace s předpokladem jejího doplnění.

Pracovní poměr na dobu určitou s nástupem od 1. 9. 2021 (nebo dohodou) do 31. 8. 2022 s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Životopis zašlete na e-mail zs.zlonice@seznam.cz, nebo poštou na adresu Základní škola Zlonice, okres Kladno, 273 71 Zlonice a to nejpozději do 28. května 2021.

Pro doplňující informace a dotazy kontaktujte vedení školy na telefonním čísle 312 591 108.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.