Zprávičky ze třídy IZS

Jsme žáci třetí, čtvrté a páté třídy a jsme moc rádi, že můžeme chodit se svými kamarády do školy a nemusíme být sami doma. Učíme se ve třídě hlavní družiny. Každý den máme distanční výuku a snažíme se jeden druhého nerušit. Někdy je to trochu složité, protože ne všichni máme online výuku ve stejný čas. Píšeme domácí úkoly a ve volných hodinách si hrajeme. Máme k dispozici mnoho her, které využíváme. Na konci každého týdne máme kroužek origami, kde se učíme stavět podle návodů z YouTube – různá zvířátka, misky, vázy, srdíčka… V tomto týdnu, kdy napadlo tolik sněhu, jsme si zahráli na Eskymáky a na zahradě za šatnou jsme si postavili ze sněhu iglú. Byl to super nápad a myslíme, že se nám stavba povedla. Bydlet v takovém příbytku bychom ale rozhodně nechtěli.

Žáci třídy IZS

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.