Testy k přijímacím zkouškám na střední školy

Vážení rodiče,

Česká školní inspekce nabízí pro letošní přijímací zkoušky možnost využít jako jednu z forem přípravy pro čtyřleté (ale i šestileté a  osmileté) studium elektronickou verzi testů k tzv. jednotným přijímacím zkouškám. Z nabídky citujeme: Testy připravilo Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) a použity byly při přijímacích zkouškách v minulých letech. Elektronická verze těchto testů je k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile, která je zdarma ke stažení do chytrých telefonů a tabletů. K dispozici jsou testy z českého jazyka a matematiky, které byly použity při tzv. jednotné přijímací zkoušce v letech 2020, 2019, 2018 a 2017, plus ukázkové verze testů pro rok 2021.

Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store. Stačí zadat název inspis a následně aplikaci stáhnout. Po otevření aplikace se uživatel zaregistruje a následně v nabídce testů (Domácí testování) uvidí všechny dostupné testy (s logem CERMAT). Vybraný test vyplní a zobrazí se mu vyhodnocení včetně úspěšnosti v jednotlivých otázkách.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.