Vánoční besídky

Přiblížily se Vánoce a vzhledem k tomu, že jsme byli dnes naposledy s dětmi ve škole v tomto kalendářním roce, nechyběla ani u nás besídka. Nejprve jsem dětem přečetla vánoční pohádku, potom mi oni na oplátku zahráli na Boomwhackers několik vánočních písniček. Do 5. B jsme byli pozváni na vánoční divadelní vystoupení, které si děti připravily. Moc se nám to líbilo. Pochutnávali jsme si na cukroví (sami jsme si napekli ve středu při pracovních činnostech linecké, vanilkové rohlíčky a perníčky) a pak už přišlo na řadu nadělování a rozbalování dárků. Když se s dárky děti potěšily, zhlédli jsme část animované České mše vánoční od Jana Jakuba Ryby. Dále jsme hráli hry a soutěže. Na závěr jsme společně poklidili a s přáním klidných Vánoc jsme se rozešli.

Mgr. Ilona Dornicová

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.