Vrácení poplatku za ŠD

Vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti s epidemií koronaviru rozhodl ředitel školy o vrácení úplaty za vzdělávání ve školní družině za měsíce duben, květen a červen 2020, a to v plné výši. Prominutí úplaty v období duben – červen 2020 se uplatní pouze za ten měsíc, kdy z důvodu mimořádných epidemiologických opatření nebude obnovena činnost školní družiny v běžném režimu dle Vyhlášky č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů. Zákonní zástupci žáků navštěvujících školní družinu, kteří již úplatu za vzdělávání zaplatili, si mohou požádat o navrácení úplaty za uvedené tři měsíce. Žádost je možno podat nejpozději do 30. 6. 2020. Na později podané žádosti nebude brán zřetel. Možnosti podání jsou následující: emailem na adresu zs.zlonice@seznam.cz (podepsaná, oskenovaná žádost), poštou na adresu školy, případně vhozením do poštovní schránky školy. Všechny vratky budou vyplaceny do 10. 7. 2020. Vzor žádosti ke stažení najdete v záložce Dokumenty nebo přímo ZDE.

Ve Zlonicích dne 27. 5. 2020 Mgr. Bc. Jan Tůma, ředitel školy, v.r.