Čtenářský klub

K odpoledním klubům pro děti patří i Klubík, čtenářský klub věnovaný nejen těm, kteří čtou rádi, ale i těm, kteří by možná rádi četli, jen neví, jak do toho. V rámci klubu hrajeme hry, při nichž vždy využíváme knihy z naší opravdu obsáhlé knihovny s moderní dětskou literaturou, pořádáme čtenářské minilekce, dílny čtení, mluvíme o své četbě a snažíme se jeden druhému pomáhat s výběrem knihy, která by nás mohla opravdu zaujmout. Předčítáme si, domýšlíme načaté příběhy, napovídáme autorům, jak by jejich příběh měl končit. Zveme také na besedy spisovatele, tou poslední autorkou byla Máša Bořkovcová, která nám moc pěkně popovídala o tvorbě svých komiksových příběhů.

Členové odpoledního čtenářského klubu

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.