Poprvé ve škole

Prázdniny skončily a 2. září se naši žáci vrátili zpět do školy. Spolu s nimi usedlo do své první školní lavice i 43 nových školáčků. V obou prvních třídách bylo rušno. 25 chlapců a 18 dívek doprovodily první den nejen jejich maminky či tatínkové, s některými přišla dokonce i babička nebo dědeček. Prvňáčky přivítaly jejich paní učitelky, Iva Šedová a Lucie Dragounová, pozdravit je přišel pan ředitel Tůma s paní zástupkyní Linhartovou a pan starosta Chochola.  Oči dětí ovšem neustále bloudily po nových učebnicích a dárečcích, které na ně čekaly na lavicích. Úřad městyse Zlonice pro prvňáky přichystal drobné učební pomůcky a Firma Bovys zaslala krabičku s mléčnou svačinou. Tak tedy přejme nejmladším školákům do dalších devíti let hodně úspěchů a radosti ze školní práce.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.