Slánka 2018

Ve středu 7. března se z třídy školní družiny stalo malé podium, na kterém byly k vidění skvělé výkony recitátorů a recitátorek z celého 1. stupně. Porota mohla za každou kategorii vybrat pouze jednoho vítěze, který nás zastoupí v oblastním kole v Městském centru Grand ve Slaném. A vybrat z počtu 34 recitátorů pouze tři byl pro porotu nelehký úkol. V oblastní kole pořádaném DDM Ostrov Slaný nás skvěle prezentovaly v O. kategorii Zoe Dragounová, v 1. kategorii Zuzanka Přibylová a v 2. kategorii Barbora Balogová. Velká gratulace patří Zoe z 1.B, která se ve Slaném umístila na 3. místě.

Všem zúčastněným děkujeme a chválíme je za zodpovědnou přípravu, jejich výkony nás velmi potěšily.

Lucie Dragounová

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.