Olympijské hry Pchjongčchang 2018

Během školního roku se zúčastňujeme různých sportovních soutěží a rozhodně nikdy nepatříme k těm nejhorším sportovcům. Je tedy logické, že nás nejatraktivnější klání v zimních sportech nenechává chladnými. O Pchjongčchangu mluvíme v hodinách ORV, dějepisu, tělesné i výtvarné výchovy. Nástěnky tříd i chodeb jsou ozdobené našimi olympijskými výtvory. Výsledky, medaile i prohry probíráme během přestávek na chodbách, a tak jsou v těchto dnech přestávky poněkud hlučnější. Kupodivu páteční velká přestávka byla tichá. Na chodbách byste slyšeli spadnout špendlík… Nene, žádné ředitelské volno! Všichni se stali hokejovými fandy, vyzdobili se vlaječkami a šup do sálu školy, kde se na velké obrazovce promítal zápas o postup do finále. Sice jsme Rusy neporazili, ale takové fandění ve skupině je stokrát lepší než si výsledek přečíst na internetu.

 

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.