Rozloučení s povinnou školní docházkou

DSC_4581DSC_4506Také letošní 30. červen se stal významným dnem pro závěrečný ročník naší školy. V aule proběhlo slavnostní rozloučení deváťáků s povinnou školní docházkou. Dívky ve společenských šatech, chlapci ve svých prvních oblecích nastupovali při znění fanfár, aby dali sbohem prvnímu stupínku svého vzdělávání. Dojetí ve tvářích bylo patrné nejen u přítomných diváků, slzám se při svém projevu neubránil ani pan starosta. Žáci poděkovali DSC_4574svým učitelům i rodičům za péči, ochotu i laskavý přístup a velkou květinou se rozloučili se svou třídní učitelkou Marií Provazníkovou. Se světle modrými šerpami na prsou zazpívali deváťáci závěrečnou rozlučkovou píseň a  rozešli se užívat si prázdninového volna.

Vedení školy spolu s pedagogy jim přeje mnoho studijních i životních úspěchů.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.