Snídaně s knihou

WP_20170620_07_10_51_ProWP_20170620_07_10_43_ProNáš čtenářský klub uspořádal 20. června od sedmi hodin pro své neklubové kamarády ranní čtení, a rovnou se snídaní. Pozvali jsme spolužáky do klubu, nabídli jim knihu, popovídali jsme si s nimi, jestli čtou a co čtou. Při dobrém (ovocném a tvarohovém, takže zdravém) dortíku jsme si ještě stihli popovídat i o plánech na prázdniny. Na základě společné debaty jsme pak knížky klukům a holkám doporučili, stejně jako to pokaždé děláváme v našem klubu s paní učitelkou Zajíčkovou a knihovnicí Naďou Rollovou. Někteří se do knihy začetli tak, že si ji rovnou půjčili na prázdniny. Pokud máte zájem, příští rok bude klub pokračovat!

Evelína Lozovaja, čtenářský klub

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.