Zlatovláska

V pátek 15. prosince naše škola oblékla pohádkový šat a již tradičně vstoupila do říše dobra a zla. Žáci a učitelé letos předvedli inscenaci pohádky Zlatovláska. Obě představení byla vyprodána do posledního místa. Zlatovlásku ztvárnila žákyně sedmé třídy Zoe Dragounová, prince deváťák Adam Bauer. Oba byli ve svých rolích perfektní, diváci mohli oči nechat nejen na jemné, něžné a nádherně zpívající Zlatovlásce, ale i na pěkném, energickém a stále usměvavém Jiříkovi. V dalších postavách jsme poznali paní učitelky Fialovou a Dornicovou, které se tradičně svých rolí zhostily výborně. Největší potlesk sklidil ovšem pan ředitel Tůma v roli zlého krále. Tentokrát jeho vskutku královský zpěv sklidil bouřlivý potlesk. Překvapením byla i hudební vystoupení pěveckého školního sboru pod vedením paní učitelky Barbory Štruplové. Jejich zpěv skvěle doplnil atmosféru pohádky a dodal jí nový rozměr. V publiku jsme mohli spatřit nejen hrdé rodiče a prarodiče, ale také ty nejmenší diváky, kteří se nadšeně nechali pohltit pohádkovým příběhem. Za všechny přítomné doufám, že tato tradice bude nadále pokračovat.

Tereza Bauerová

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.