První den ve škole

Čtvrtý zářijový den byl významným dnem nejen pro prvňáčky, ale i pro jejich rodiče. Byl to velký den, den, kdy se děti staly školáky. Prvňáčky v budově školy přivítaly nejen jejich paní učitelky, ale i pan ředitel, paní zástupkyně, pan starosta a zástupci městyse Zlonice. Děti budou postupně poznávat naši školu, učit se pravidlům, chování jeden k druhému, seznámí se s novými kamarády, spolužáky. Již od prvního týdne je čekají první písmenka a brzy i celá slova, říkanky a uvolňovací cvičení, budou počítat, poznávat číslice. Naučíme se pracovat nejen společně, ale i samostatně a ve skupinách. Každý den nás čeká objevování nových, zajímavých a pro život důležitých věcí. Vítejte ve škole, naši milí žáčci prvňáčci!  

Letos jsme první děti přivítali v nově zřízené mateřské škole. Doufáme, že i jim se u nás bude líbit.

Mgr. Iva Šedová a Barbora Štruplová

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.