Třídeňák VII. B

Týden výletů se ve třídě 7. B opravdu vydařil. Paní učitelky J. Ďurčová a A. Šturmová odjely společně s dětmi na turistický pobyt  v Oseku. Třídu čekaly hry, pochody, památky a turistická místa plná zážitků. Tajuplná zřícenina hradu Rýzmburku a 3D bludiště se nám líbily, ale opravdu moc jsme si užili koupání v přírodním koupališti a meziškolní utkání v pálkované se základní školou v Oseku, kde nás překvapila i velmi vstřícná spolupráce. Zúčastnili jsme se také lekce KANGOO JUMPINGU, na který jsme si poprvé obuli „skákací“ boty. Ubytovaní jsme byli ve stanech a chatkách a musíme říci, že v kempu byla vynikající kuchyně – děkujeme! Tři dny plné her utekly jako voda, zpátky do školy se nám vůbec nechtělo.
Žáci VII. B
This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.