Cyklovýlet osmáků

V našem „výletovém“ týdnu jsme se rozhodli, že si trochu zasportujeme a ušetříme rodičům peníze. A tak si osmičky přichystaly kola a vydaly se na výlet. Promysleli jsme trasu tak, aby to zvládli i kamarádi, kteří moc nesportují nebo nemají dobrá kola. Trasa Zlonice – Drchkov – Bakov – Beřovice – Hobšovice – Velvary – Malovarský rybník a zpět, skoro celé po cyklotrase 8242, nám přišla jako vyhovující, protože jsme se téměř úplně vyhnuli hlavní silnici. Všichni jsme si cestu užívali, bylo krásné počasí. Moc děkujeme rodičům spolužáka Viktora Hoanga, od kterých dostal v jejich obchodě v Beřovicích každý z nás plechovku pití. Projížďkou jsme byli nadchnuti tak, že se paní učitelka nechala přemluvit a cestu zpět jsme si neplánovaně prodloužili z Drchkova přes Královice. Celkem jsme tak ujeli asi 32 km.

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.