Osmáci spí ve škole

Spaní ve školní třídě je pro všechny žáky lákavé. Pro mnohé z nich vítaná změna, jak poznat školu i z jiné stránky. A tak jsme se domluvili na červnovém přespání, které spojíme s utužováním třídního kolektivu. Děti byly nadšené a s chutí se pustily do her, zápasů i jen tak obyčejného povídání. Se zápalem hrály kolektivní hry jako partnerský čtyřboj či židličkovanou. Srdnatě bojovaly za svůj tým při netradiční vybíjené, ta totiž probíhala s gymnastickým míčem, abychom se vyhnuli surovým střelám. Nadchnul nás florbal a dětem z očí hleděl skutečný zápal pro hru. Po setmění jsme si dali malou noční bojovku a den zakončili školní schovávanou, při které se všichni notně nasmáli a navýskali. Po takovém večeru se nikomu nechtělo spát, teprve ve čtyři ráno byl konečně klid, a tak se po ranním zvonění školou ploužila ospalá osmácká strašidla.

Ing. Michaela Drugdová, třídní VIII. B

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.