Exkurze v Agrosu

V pátek 3. června se v rámci hodin přírodopisu vypravili žáci VII. A a VII. B na exkurzi do Vraného. Naším cílem bylo družstvo vlastníků Agros. Zjistili jsme si, že tato společnost se zabývá zemědělskou výrobou, zemědělskými službami a prodejem minerálních doplňků do krmiv. Mnozí z nás byli zvědaví, jak taková zemědělská firma vlastně funguje. Velmi pěkně nás s tím vším seznámil pan Zábranský.  Mile nás přivítal u hlavní brány a poté nás provedl po areálu. Viděli jsme krávy, býky a telata, poznali jsme chuť domácího mléka. Moc nám nevoněla prasata, jejichž maso ale rádi máme! Se spoustou informací, které se nám hodí do přírodopisu, jsme se vraceli k zastávce autobusu. Exkurzi jsme zakončili pořádnou dávkou zmrzliny, která k letnímu parnu patří.

Vanesa Barešová a Beáta Ťakušová, VII. B

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.