Do školy s taškou?

Nešťastný pátek třináctého byl pro naši školu dnem plným legrace a překvapení. Parlament ho totiž vyhlásil Dnem obměny školních tašek. Všichni očekávali, že děti přijdou s igelitkou, batohem, kabelkou… Ale ukázalo se, jak jsme my, žáci, plní nápadů, a to tedy velmi netradičních. Na chodbách školy jste mohli potkat žáky s nákupními košíky ručními i těmi pojízdnými ze supermarketů, s klecí na ptáky, boxem pro kočky, papírovou krabicí, nákladním autíčkem z pískoviště, kočárkem pro panenky či kbelíkem na mop. Ve třídě se nám pletl radvanec, velká popelnice či lžíce od bagru. Užili jsme si plno smíchu a překvapení, prostě zábavy. Samozřejmě na vyučování to vliv nemělo a kromě chvilky focení jsme o žádnou hodinu nepřišli. Copak asi parlamentáři vymyslí na příště?

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.