Cyklovýlet 5. A

V úterý 10. května jsme s třídou vyrazili na kolech do Královic. Sraz byl u školy, kde se čekalo na všechny děti ze třídy. V osm jsme mohli vyrazit. Ve Dřínově na nás čekali Andrejka a Marek, po menší pauze se jelo dál, do 5 km vzdálených Královic. Tam jsme si dali zmrzlinu, která nás příjemně osvěžila a byla vynikající. Potom jsme jeli koňskou stezkou a dojeli až na hřiště v Neprobylicích. Na hřišti to bylo fajn, čekaly nás hry i odpočinek. Cestou zpět jsme se zastavili u hřiště se sportovními prvky, takže byla další legrace. Potom už jsme museli jet zpátky do školy, kde byl přichystán výborný oběd. Vybíjená pak po obědě zakončila super den. DĚKUJEME, PANÍ UČITELKO A PANE UČITELI!

Štěpánka Hřibová a žáci 5. A

This entry was posted in ZŠ Zlonice. Bookmark the permalink.

Comments are closed.